Veioză birou Trio Lora (R57071101)
- Producator:
- Cod produs:208082
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb |
| Material carcasă | plastic |
| Dimensiuni | 205x130x130 mm |
| Culoare carcasă | alb |
| Flux luminos | 90 lm |
| Tipul de strălucire | 3000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| În plus | funcționează prin rețea și acumulator , cu cablu USB |
| Consumul de energie | 1 W |
| Producător | Trio |
| Gradul de protecție | IP 44 |
| Cod EAN | 2100000899593, 4017807325348 |
| Material abajur | plastic |
Fără întrebări până acum.


