Veioză birou Brilliant Gandi 92962/73
- Producator:
- Cod produs:25208
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | turcoaz |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 180 mm |
| Dimensiuni | 180х180 mm |
| Culoare carcasă | crom |
| Inălțime | 180 mm |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| În plus | Producator: Germania |
| Tip patron | E14 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Producător | Brilliant |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.

