Veioză birou Brilliant Carmen 94927/70
- Producator:
- Cod produs:7604
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | gri |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 260 mm |
| Dimensiuni | 310х220х260 mm |
| Culoare carcasă | gri |
| Inălțime | 310 mm |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Producător | Brilliant |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
Fără întrebări până acum.

