Uscător pentru vesela Maestro MR-1025-38
- Producator:
- Cod produs:173029
- Available:În stoc300
| Numărul de niveluri | 2 |
| Forma | dreptunghiulară |
| Suport tacâmuri | da |
| Dimensiuni | 38x26,5x39 cm |
| Montare | mobilă |
| Tavă detașabilă | da |
| Greutate | 1200 gr |
| Inălțime | 39 |
| Tip | uscător |
| Lungime | 38 cm |
| Lăţime | 26.5 cm |
| Material | inox |
| Culoare | inox |
| Producător | Maestro |
| Cod EAN | 4820096559727 |
Fără întrebări până acum.

