Uscător de prosoape Mario Turin 800х530/500
- Producator:
- Cod produs:46219
- Available:În stoc300
| Putere termică | 223 W |
| Forma | radiator |
| Greutate | 4.8 kg |
| Inălțime | 800 mm |
| Tip | cu apă |
| Adâncime | 100 mm |
| Lăţime | 530 mm |
| Material | inox |
| Număr de bări | 8 |
| Culoare | inox |
| Producător | Mario |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Cod EAN | 4820111353002 |
Fără întrebări până acum.


