Uscător de prosoape Mario Standart HP-I 650x430/150 TR K
- Producator:
- Cod produs:37236
- Available:În stoc300
| Altele | cu temporizator-regulator |
| Putere termică | 90 W |
| Forma | radiator |
| Locația cablului | universal |
| Greutate | 4.3 kg |
| Inălțime | 660 mm |
| Tip | electric |
| Adâncime | 150 mm |
| Lăţime | 420 mm |
| Material | inox |
| Număr de bări | 5 |
| Culoare | chrome |
| Producător | Mario |
| Cod EAN | 4820111356591 |
Fără întrebări până acum.


