Uscător de prosoape Mario Ancona 800х530/500
- Producator:
- Cod produs:97403
- Available:În stoc300
| Putere termică | 232 W |
| Forma | radiator |
| Greutate | 5.1 kg |
| Inălțime | 800 mm |
| Tip | cu apă |
| Adâncime | 273 mm |
| Lăţime | 530 mm |
| Material | inox |
| Număr de bări | 6 |
| Culoare | inox |
| Producător | Mario |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Cod EAN | 4820111351749 |
Fără întrebări până acum.


