Uscător de prosoape Laris Lavina CK13 500x1200 Black
- Producator:
- Cod produs:123588
- Available:În stoc300
| Altele | termostat , conexiune dreapta și stânga |
| Putere termică | 450 W |
| Forma | radiator |
| Inălțime | 1200 mm |
| Tip | electric |
| Lăţime | 530 mm |
| Material | oțel |
| Număr de bări | 13 |
| Culoare | negru |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Laris |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Cod EAN | 2275201093016, 2275201094013 |
Fără întrebări până acum.


