Uscător de prosoape Fondital Cool AB H 860/500
- Producator:
- Cod produs:103202
- Available:În stoc300
| Forma | radiator |
| Greutate | 4.7 kg |
| Inălțime | 860 mm |
| Tip filet | 1/2" interior |
| Tip | cu apă |
| Lăţime | 500 mm |
| Material | metal |
| Culoare | alb |
| Producător | Fondital |
Fără întrebări până acum.

