Uscător de prosoape Deffi Villa 500x1500
- Producator:
- Cod produs:65598
- Available:În stoc300
| Altele | presiune max. 15 bar |
| Forma | coil |
| Inălțime | 1500 mm |
| Tip filet | 1/2" interior |
| Tip | cu apă |
| Număr ture | 6 |
| Lăţime | 530 mm |
| Material | inox |
| Număr de bări | 4 |
| Culoare | inox |
| Producător | Deffi |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Cod EAN | 2000000108407 |
Fără întrebări până acum.



