Umidificator de aer Trotec B1E+SecoSan Stick 2
- Producator:
- Cod produs:28941
- Available:În stoc300
| Putere | 24 W |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Greutate | 1.5 kg |
| Tip | cu ultrasunete |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 16x30.1x27.8 cm |
| Consum de apă | 200 ml/h |
| Echipament | +SecoSan Stick 2 |
| Aromatizant | da |
| Culoare | alb |
| Tip control | digital |
| Producător | Trotec |
| Rezervor de apă | 3 litri |
| Aria de acoperire | 20 m2 |
| Timpul de funcționare continuă | 15 ore |
Fără întrebări până acum.



