Trafalet Sto-Mammutwalze Standart 17811-004
- Producator:
- Cod produs:109340
- Available:În stoc300
| Diametrul rolei/tubului | 94 mm |
| Țara producătorului | Germania |
| Tip | rolă amovibila |
| Lungimea teancului/părului | 18 mm |
| Culoare | alb/galben |
| Tipul de lucrare | aplicarea grundurilor și impregnărilor |
| Producător | STO |
| Materialul rolei | poliamidă |
| Lungimea rolei/tubului | 250 mm |
Fără întrebări până acum.

