Trackpad Apple Magic Trackpad 2 Black (MMMP3ZM/A)
- Producator:
- Cod produs:44557
- Available:În stoc300
| Destinația | pentru laptop |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Tehnologie | fără fir |
| Dimensiuni | 160х115х11 mm |
| Greutate | 231 g |
| Interfaţă | bluetooth |
| Tip baterie | acumulator Li-Ion |
| Culoare | negru |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 194252840382 |
Fără întrebări până acum.


