| Diametru | 26 cm |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Capac in set | nu |
| Inălțime | 20 mm |
| Suprafaţa internă | clasic |
| Grosime pereţi | 4 mm |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 2009020039234, 5906083001192 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Diametru | 26 cm |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Capac in set | nu |
| Inălțime | 20 mm |
| Suprafaţa internă | clasic |
| Grosime pereţi | 4 mm |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 2009020039234, 5906083001192 |
Fără întrebări până acum.