| Diametru | 26 cm |
| Tipul de produs | universal |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inălțime | 60 mm |
| Dimensiune | 46х26х6 cm |
| Material | aluminiu |
| Suprafaţa internă | clasic |
| Grosime pereţi | 4 mm |
| Producător | Neva |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Diametru | 26 cm |
| Tipul de produs | universal |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inălțime | 60 mm |
| Dimensiune | 46х26х6 cm |
| Material | aluminiu |
| Suprafaţa internă | clasic |
| Grosime pereţi | 4 mm |
| Producător | Neva |
Fără întrebări până acum.