Tigaie Kukmara 26cm СГРМТ260А
- Producator:
- Cod produs:32727
- Available:În stoc300
| Acoperire antiaderent | da |
| Diametru | 26 cm |
| Tipul de produs | tigaie-grill |
| Capac in set | nu |
| Material de mânerul | bachelită , soft-touch |
| Inducţie | nu |
| Inălțime | 60 mm |
| Utilizare pe foc deschis | nu |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | nu |
| Dimensiune | 26x6 cm |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Material | aluminiu |
| Suprafaţa internă | marmură anti-aderentă |
| Producător | Kukmara |
Fără întrebări până acum.

