Tigaie Korkmaz Browni A2918
- Producator:
- Cod produs:76812
- Available:În stoc300
| Diametru | 26 cm |
| Tipul de produs | universal |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Inălțime | 45 mm |
| Dimensiune | 26х45 cm |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Material | aluminiu |
| Capacitate | 2 l |
| Suprafaţa internă | granit anti-aderentă |
| Producător | Korkmaz |
Fără întrebări până acum.

