Tigaie Fissman Rock Stone AL4431.24
- Producator:
- Cod produs:172350
- Available:În stoc300
| Diametru | 24 cm |
| Tipul de produs | universal |
| Capac in set | nu |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inălțime | 49 mm |
| Dimensiune | 42х24х4.9 cm |
| Material | aluminiu |
| Suprafaţa internă | piatra anti-aderentă |
| Producător | Fissman |
Fără întrebări până acum.


