Tigaie Fissler Special Asia (15620128100/08)
- Producator:
- Cod produs:83127
- Available:În stoc300
| Diametru | 28 cm |
| Tipul de produs | wok |
| Material de mânerul | bachelită |
| Greutate | 1150 gr |
| Inducţie | da |
| Inălțime | 85 mm |
| Dimensiune | 48х29х12х13 cm |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Material | aluminiu |
| Capacitate | 3.7 l |
| Suprafaţa internă | clasic |
| Producător | Fissler |
Fără întrebări până acum.

