Termos pentru bucate Laken Thermo 1.5L + Containers 3pcs (P15)
- Producator:
- Cod produs:199069
- Available:În stoc300
| Diametru | 13 cm |
| Materialul balonului | oțel inoxidabil |
| Numărul de containere incluse | 3 |
| Timp de retenție a căldurii | 10 ore |
| Volum | 1.5 l |
| Timp de retenție rece | 24 ore |
| Greutate | 0.82 kg |
| Tipul gâtului | larg |
| Specificații suplimentare | 2 recipiente 250 ml , 1 recipiente 375 ml |
| Materialul corpului | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Producător | Laken |
| Înălţimea | 20.5 cm |
| Cod EAN | 8412544033055 |
Fără întrebări până acum.

