Telemetru Total Tools TMT56016
- Producator:
- Cod produs:14057
- Available:În stoc300
| Precizie de măsurare | ±2 mm |
| Timp de măsurare | 0,5 |
| Lungime de undă | 690 nm |
| Număr valori memorate | 50 |
| Dimensiuni | 170х100х50 mm |
| Filet trepied | 1/4 " |
| Modul de depozitare datelor | da |
| Greutate | 0.23 |
| Tip | cu laser |
| Grad de protecție | IP 65 |
| Domeniul de măsurare min. | 0.05 m |
| Garanție | 12 luni |
| Domeniul de măsurare maxim | 60 m |
| Producător | Total Tools |
| Clasă laser | 2 |
| Alimentare | 2хААА |
| Putere laser | 1 mW |
Fără întrebări până acum.




