Telemetru Milwaukee LDM50 (4933447700)
- Producator:
- Cod produs:39062
- Available:În stoc300
| Precizie de măsurare | ±1,5 mm |
| Lungime de undă | 650 nm |
| Dimensiuni | 119х40х32 mm |
| Culoare laser | roșu |
| Modul de depozitare datelor | da |
| Greutate | 0.1 |
| Tip | cu laser |
| Domeniul de măsurare min. | 0.05 m |
| Garanție | 12 luni |
| Domeniul de măsurare maxim | 50 m |
| Producător | Milwaukee |
| Clasă laser | 2 |
| Alimentare | LR03 , FR03 , 2х1.5V ААА R03 |
Fără întrebări până acum.

