Telemetru DeToolz DZ-C203
- Producator:
- Cod produs:43037
- Available:În stoc300
| Precizie de măsurare | ±1,5 mm |
| Timp de măsurare | 0,5 - 3 sec |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr valori memorate | 20 |
| Dimensiuni | 120х50х30 mm |
| Greutate | 0.11 |
| Tip | cu laser |
| Senzorul de înclinare | da |
| Geanta\husă | da |
| Grad de protecție | IP 54 |
| Domeniul de măsurare min. | 0.05 m |
| Garanție | 12 luni |
| Domeniul de măsurare maxim | 40 m |
| Producător | DeToolz |
| Clasă laser | 2 |
| Alimentare | 2x AAA 1.5 V |
| Putere laser | 1.5 mW |
Fără întrebări până acum.


