Tava de copt Zenker 32x14x5cm (24735)
- Producator:
- Cod produs:125690
- Available:În stoc300
| Inălțime | 5 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 32 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 14 cm |
| Material | silicon , fibra de sticla |
| Producător | Zenker |
| Cod EAN | 2400000247357 |
Fără întrebări până acum.

