Tava de copt Zenker 28x18x5cm (23980)
- Producator:
- Cod produs:125691
- Available:În stoc300
| Inălțime | 5 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 28 cm |
| Forma produsului | oval |
| Lăţime | 18 cm |
| Material | silicon , fibra de sticla |
| Producător | Zenker |
| Cod EAN | 2400000239802 |
Fără întrebări până acum.

