Tava de copt Silikomart Mini Donuts (2617171)
- Producator:
- Cod produs:200202
- Available:În stoc300
| Volumul | 0.33 l |
| Inălțime | 1.8 cm |
| Dimensiunile produsului finit | 4.5 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 18 cm |
| Forma produsului | rotund |
| Lăţime | 2.5 cm |
| Material | silicon |
| Producător | Silikomart |
Fără întrebări până acum.



