Tava de copt Silikomart Mezzo Uovo (2004100)
- Producator:
- Cod produs:200935
- Available:În stoc300
| Volumul | 0.65 l |
| Inălțime | 3.5 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 10.2 cm |
| Forma produsului | oval |
| Lăţime | 7.3 cm |
| Material | silicon |
| Producător | Silikomart |
Fără întrebări până acum.

