Tava de copt Silikomart 3D Perla (2720013)
- Producator:
- Cod produs:201435
- Available:În stoc300
| Inălțime | 4 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 20 cm |
| Forma produsului | rotund |
| Lăţime | 20 cm |
| Material | silicon |
| Producător | Silikomart |
| Cod EAN | 8051085287215 |
Fără întrebări până acum.



