Tava de copt Silikomart 3D Goccia (2036313)
- Producator:
- Cod produs:201436
- Available:În stoc300
| Volumul | 1.65 l |
| Inălțime | 7 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 20 cm |
| Forma produsului | rotund |
| Lăţime | 20 cm |
| Material | silicon |
| Producător | Silikomart |
| Cod EAN | 8051085287635 |
Fără întrebări până acum.


