Tava de copt Silikomart 3D Bolle (2038113)
- Producator:
- Cod produs:201438
- Available:În stoc300
| Volumul | 1.6 l |
| Inălțime | 5.5 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 22 cm |
| Forma produsului | asimetrică , rotund |
| Lăţime | 22 cm |
| Material | silicon |
| Producător | Silikomart |
| Cod EAN | 8051085304721 |
Fără întrebări până acum.


