Tava de copt Rondell RDF-1314
- Producator:
- Cod produs:89878
- Available:În stoc300
| Diametru | 24.5 cm |
| Inălțime | 5 cm |
| Dimensiunile produsului finit | 22.5 cm |
| Tip | pentru copt |
| Forma produsului | rotund |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | oțel |
| Producător | Rondell |
| Cod EAN | 6974100788349 |
Fără întrebări până acum.


