Tava de copt Rondell RDF-1313
- Producator:
- Cod produs:89877
- Available:În stoc300
| Inălțime | 5.2 cm |
| Dimensiunile produsului finit | 24x24x5.22 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 24 cm |
| Forma produsului | patrata |
| Lăţime | 24 cm |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | oțel carbon |
| Capac | nu |
| Fund detașabil | nu |
| Grill | nu |
| Producător | Rondell |
| Margine ondulata | nu |
| Acoperire internă | antiaderent |
| Cod EAN | 6974100788332 |
Fără întrebări până acum.


