Tava de copt Pyrex Daily 27x22x9cm 3.5L (344P000/3043)
- Producator:
- Cod produs:101700
- Available:În stoc300
| Volumul | 3.5 l |
| Inălțime | 9 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 27 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 22 cm |
| Capac material | plastic |
| Material | sticlă |
| Capac | da |
| Producător | Pyrex |
| Cod EAN | 3426470288767 |
Fără întrebări până acum.

