Tava de copt Pyrex Classic Glass 21cm (833B000)
- Producator:
- Cod produs:125384
- Available:În stoc300
| Volumul | 2.5 l |
| Diametru | 21 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Inălțime | 10 cm |
| Tip | pentru copt |
| Forma produsului | rotund |
| Material | sticlă |
| Producător | Pyrex |
| Cod EAN | 3137610000865 |
Fără întrebări până acum.

