Tava de copt Maxmark MK-GL229
- Producator:
- Cod produs:64986
- Available:În stoc300
| Volumul | 2.9 l |
| Inălțime | 6.2 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 30.3 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 19.8 cm |
| Material | sticlă |
| Mînere | sticlă |
| Producător | Maxmark |
Fără întrebări până acum.

