Tava de copt Maestro MR-1129
- Producator:
- Cod produs:173967
- Available:În stoc300
| Inălțime | 3.3 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 26 cm |
| Forma produsului | asimetrică |
| Lăţime | 15.9 cm |
| Material | silicon |
| În plus | Potrivite pentru mașini de spălat vase |
| Capac | nu |
| Fund detașabil | nu |
| Grill | nu |
| Producător | Maestro |
| Margine ondulata | nu |
Fără întrebări până acum.


