Tava de copt Kukmara П01 335x220x55mm
- Producator:
- Cod produs:144911
- Available:În stoc300
| Inălțime | 5.5 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 33.4 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 22.2 cm |
| Material | aluminiu |
| Mînere | aluminiu |
| Producător | Kukmara |
Fără întrebări până acum.


