| Diametru | 14.5 cm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Inălțime | 9.5 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Forma produsului | rotund |
| Material | aluminiu |
| Producător | Kukmara |
| Cod EAN | 4604334006064 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Diametru | 14.5 cm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Inălțime | 9.5 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Forma produsului | rotund |
| Material | aluminiu |
| Producător | Kukmara |
| Cod EAN | 4604334006064 |
Fără întrebări până acum.