Tava de copt Fissman Steel 5879
- Producator:
- Cod produs:157829
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.81 kg |
| Inălțime | 6 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 35 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 26 cm |
| Acoperire non-stick | nu |
| Material | inox |
| În plus | Potrivite pentru mașini de spălat vase |
| Capac | nu |
| Mînere | inox |
| Producător | Fissman |
Fără întrebări până acum.


