Tava de copt Fissman Silicone 6573
- Producator:
- Cod produs:173852
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.282 kg |
| Inălțime | 4 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 29 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 23 cm |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | silicon |
| În plus | posibilă utilizarea în cuptor, cuptor cu microunde și camere frigorifice |
| Capac | nu |
| Mînere | silicon |
| Fund detașabil | nu |
| Grill | nu |
| Producător | Fissman |
| Margine ondulata | nu |
| Acoperire internă | silicon |
Fără întrebări până acum.

