Tava de copt Fissman Chocolate 5662
- Producator:
- Cod produs:129359
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.3 kg |
| Inălțime | 5 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 24.5 cm |
| Forma produsului | patrata |
| Lăţime | 24.5 cm |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | oțel |
| Producător | Fissman |
| Acoperire internă | non-stick |
Fără întrebări până acum.


