Tava de copt Fissman AL4999
- Producator:
- Cod produs:174790
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.47 kg |
| Inălțime | 6.4 cm |
| Tip | pentru prăjituri , pentru copt |
| Lungime | 24 cm |
| Forma produsului | rotund |
| Lăţime | 24 cm |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | aluminiu |
| Producător | Fissman |
| Acoperire internă | de piatră |
Fără întrebări până acum.

