Tava de copt Fissman AL4996
- Producator:
- Cod produs:174792
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.31 kg |
| Inălțime | 6 cm |
| Tip | pentru prăjituri , pentru copt |
| Lungime | 25 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 18 cm |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | aluminiu |
| Producător | Fissman |
| Acoperire internă | de piatră |
| Cod EAN | 4895204149961 |
Fără întrebări până acum.

