Tava de copt Delimano Royal Supreme Glass 0.8L
- Producator:
- Cod produs:196166
- Available:În stoc300
| Volumul | 0.8 l |
| Inălțime | 4 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 23 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 15 cm |
| Acoperire non-stick | nu |
| Capac material | bambus |
| Material | sticlă |
| Capac | da |
| Mînere | sticlă |
| Fund detașabil | nu |
| Grill | nu |
| Producător | Delimano |
| Margine ondulata | nu |
Fără întrebări până acum.


