Tava de copt Cucina D24сm (38785)
- Producator:
- Cod produs:173071
- Available:În stoc300
| Inălțime | 7 cm |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 24 cm |
| Forma produsului | rotund |
| Lăţime | 24 cm |
| Material | metal |
| Fund detașabil | da |
| Producător | Cucina |
| Cod EAN | 2400000387855 |
Fără întrebări până acum.


