Tava de copt Cucina 1.24L 25x24x4сm (44916)
- Producator:
- Cod produs:97365
- Available:În stoc300
| Volumul | 1.24 l |
| Fund | metal |
| Inălțime | 4 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 25 cm |
| Forma produsului | patrata |
| Lăţime | 24 cm |
| Acoperire non-stick | nu |
| Material | metal |
| În plus | 1 buc in set! |
| Capac | nu |
| Mînere | metal |
| Fund detașabil | nu |
| Grill | nu |
| Producător | Cucina |
| Margine ondulata | nu |
| Cod EAN | 2400000449164 |
Fără întrebări până acum.


