Tava de copt Apollo Brownie BRW-26
- Producator:
- Cod produs:202166
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.38 kg |
| Tip | pentru prăjituri |
| Lungime | 26 cm |
| Forma produsului | rotund |
| Lăţime | 26 cm |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | oțel carbon |
| Fund detașabil | da |
| Producător | Apollo |
Fără întrebări până acum.


