Tastatură Logitech MX Keys Mini Pale Grey (920-010502)
- Producator:
- Cod produs:87120
- Available:În stoc300
| Altele | raza de acțiune 10 m |
| Taste iluminate | da |
| Destinația | de birou |
| Tehnologie | fără fir |
| Tip de tastatură | membrană |
| Numar taste | 80 |
| Greutate | 506.4 g |
| Сuloare iluminare din spate | alb |
| Interfaţă | Bluetooth |
| Tip baterie | acumulator Li-Ion |
| Dimensiuni (DxHxW) | 295,99x131,95x20,97 mm |
| Culoare | gri |
| Producător | Logitech |
| Dispunere tastatură | US |
| Cod EAN | 5099206099067 |
Fără întrebări până acum.


