| Altele | Lungime cablu: 1,55 m |
| Taste iluminate | da |
| Destinația | Pentru joc |
| Tehnologie | cu fir |
| Tip de tastatură | membrană |
| Numar taste | 104 |
| Greutate | 700 g |
| Сuloare iluminare din spate | Rainbow |
| Interfaţă | USB |
| Dimensiuni (DxHxW) | 467.89x221.7x36 mm |
| Culoare | negru |
| Producător | 2E |
| Dispunere tastatură | RUS , EN |
| Cod EAN | 681920370048 |
Fără întrebări până acum.





