| Altele | Lungime cablu: 1,5 m |
| Taste iluminate | da |
| Destinația | Pentru joc |
| Tehnologie | cu fir |
| Tip de tastatură | membrană |
| Numar taste | 104 |
| Greutate | 700 g |
| Сuloare iluminare din spate | Rainbow |
| Interfaţă | USB |
| Dimensiuni (DxHxW) | 453.1x181.3x37.85 mm |
| Culoare | negru |
| Producător | 2E |
| Dispunere tastatură | RUS , EN |
Fără întrebări până acum.


